ارتفاع سنج راداری SECRETS

ارتفاع سنج راداری Secrets

ارتفاع سنج راداری Secrets

Blog Article





این تکنولوژی امکان کنترل دقیق، بهینه‌سازی منابع، کاهش هدر رفت‌ها، و افزایش ایمنی در مدیریت مواد درون مخازن‌ را فراهم می‌کند.

۶ دلیل که چرا دیافراگم های لاستیکی می توانند به طور موثر جریان و فشار سیال را تنظیم…

لول متر راداری یک ارتفاع سنج غیر تماسی است، این لول متر بواسطه ارسال و دریافت امواج الکترومغناطیسی به سطح سیال در فرکانس های بالای ۱۰ گیگا هرتز و محاسبه اختلاف فرکانس امواج ارسالی و دریافتی، ارتفاع سیال را اندازه گیری می کند. ارتفاع سنج راداری در بالاترین ارتفاع مخزن نصب می‌گردد، و آنتن آن، امواج الکترومغناطیسی را ارسال می‌کند.

چارت سازمانی اهداف و چشم انداز واحد تحقیق و توسعه فامکو جستجو

 نصب و راه اندازی صحیح آنها باید مطابق اصول و عملکردهای مجاز دستگاه باشد. در غیر اینصورت ممکن است مشکل ساز شود. از جمله این مشکلات این است که در صورت نصب غیر اصولی چرخه عمر رادار کوتاهتر می‌شوند. یک دلیل مهم این مساله این است که به دلیل وجود بخار یا انسداد در مخزن مایع مورد نظر، منجر به لرزش دستگاه شده و در نتیجه عمر دستگاه کوتاه می‌شود.

سادگی ساخت این سنسور سبب شده است تا از قیمت پایینی برخوردار باشد که علت استفاده زیاد این محصول در صنعت نیز، همین علت است اما نباید فراموش کرد که سیستم های دوار الکترومکانیکی دارای عمر کاری به مراتب کمتری از سنسورهای الکترونیکی می باشند و احتمالا در دراز مدت هزینه بسیار بیشتری را موجب خواهند شد.

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان سوم پلاک ۲۸ طبقه ۳ واحد ۹

آدرس: تهران، جنت اباد جنوبی، نبش خیابان نیرو‌، مجتمع اتام، واحد ۶۰

جدید تر اندازه گیری دقیق سطح حوضچه‌ها و سدها بازگشت به لیست قدیمی تر جلوگیری از خطرات سر ریز شدن مخازن دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

همانگونه که ذکر گردید این روش اندازه گیری سطح، یک روش غیر تماسی است. چگالی، هدایت الکتریکی ماده موجود در مخزن، گرد و غبار و نویز هیچگونه تأثیری روی کیفیت اندازه‌گیری وگا و عملکرد ارتفاع سنج راداری ندارد.

سنسورهای سطح مخزن اولتراسونیک خارجی اولین انتخاب برای اندازه گیری سطح مایع و مواد است.

همیشه این مطلب را در نظر بگیرید که هر تجهیز خاصی که بتواند از لحاظ فنی مشکلات یک سیستم یا صنعت را حل کند، معایبی نیز دارد.

مایکروویوهای فرکانس پایین طول‌موج طولانی‌تری را ارائه می‌دهند که به‌راحتی به فوم، بخار سنگین و میعان نفوذ می‌کند.

الکتروموتور پمپ مواد شیمیایی اتوماسیون صنعتی گیربکس پایپینگ ابزار دقیق برق صنعتی ژنراتور موتور برق کمپرسور پنوماتیک موتور تک بیرینگ هیدرولیک سیم و کابل ماشین آلات ساختمانی و راهسازی ماشین آلات دام و طیور و آبزیان ماشین آلات و تجهیزات نظافتی صنعتی تجهیزات شبکه روانکارها تهویه مطبوع تجهیزات معدنی گرمایش و موتورخانه سردخانه بالابر فن یا هواکش صنعتی تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب تجهیزات انتقال مواد و نیرو تجهیزات آتش نشانی تجهیزات امنیتی و نظارتی فیلتراسیون و تصفیه تجهیزات روشنایی دستگاه بسته بندی استخر، سونا و جکوزی ربات صنعتی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ابزار آلات رنگ پاش و تجهیزات پاشش رنگ ماشین آلات تزریق پلاستیک تجهیزات تولید گاز صنعتی محصولات کشاورزی

Report this page